Рух переконливо перемагає Минай у контрольному матчі на зимових зборах

Футбольний матч «Рух» — «Минаєм»: 3:1

У контрольному матчі, який відбувся на зимових зборах, команда «Рух» здобула переконливу перемогу над «Минаєм» з рахунком 3:1. Зустріч була насиченою і відзначилася активною грою обох команд.

Перший гол на матчі забив гравець «Минаю» Кораблін з пенальті на 43-й хвилині. Проте, «Рух» відповів майже одразу, коли на 45-й хвилині Климчук виконав пенальті та врятував свою команду від відставання.

У другому та третьому таймах гравці «Руху» продемонстрували відмінну гру, забивши ще два голи з пенальті. Климчук став героєм матчу, забивши обидва голи своєї команди зі штрафних. На фінальних етапах гри, Столярчук забив ще один гол для «Руху», закріпивши перевагу своєї команди.

Ця перемога стала важливим кроком для «Руху» у підготовці до нового сезону, демонструючи їхню силу та потенціал перед майбутніми викликами.